Wybory prezydenckie.

Do wyborów jeszcze trochę, a może i dalej, gdyż korona-wirus szaleje. Wirus nie odpuszcza, paraliż na każdym kroku. Należy robić zapasy jedzenia, by nie zachodzić codziennie do sklepu. Najlepiej trzymać się jak najdalej od sklepów od dużych skupin ludzi. Zapasy środków higienicznych są również wskazane.

 

Sztab wyborczy Kidawy – Błońskiej obecnie bacznie prze do przodu. Walka zacięta od rana do nocy. Czasami można nie spać z wrażenia. A w końcu ona musi wybory wygrać. Poprzez to można również się przyłączyć do pomocy. Poprzez wypełnienie formularza oraz pobieranie materiałów oraz postów. Wspieranie kanału na You tube oraz wspieranie sztabu na portalach społecznościowych.
Czechy nie chcą iść drogą polityki Kaczyńskiego i Orbana. I my Polscy również nie chcemy tej polityki, która wiedzie do nikąd. A mamy jeszcze czas, możemy jeszcze tyle zmienić, by nasze życie stało się o niebo lepsze.
Jak i jadąc z zagranicy nie musimy się legitymować, bo jeszcze jesteśmy w Unii Europejskiej. Jeśli wyjdziemy to jak będzie my odwiedzać swoje rodziny.