Wróćmy do czytania

Dobro i zło, to wciąż temat aktualny. Nie zapominajmy, wiele książek podejmuje tę samą tematykę. Jednak dodanie kilku wątków, nowych osobowości, innych miejsc i czasu powoduje, że sięgamy po kolejny kryminał jakbyśmy czytali coś całkiem nowego odmiennego.

Mężczyźni to wciąż małe dzieci, jednak coraz mniejsza liczba osobników płci męskiej wczytuje się w książki wolą komputery, telefony, telewizor czy też gry komputerowe. Ograniczenia umysłowe sprawiają, że są wyobcowani oraz coraz bardziej zamknięci na świat.

Bajka na dobranoc dla ukochanego to dobry pomysł, by nasz mężczyzna znów wrócił do świata żywych, by nie zapominał o chwili dla siebie nie tylko przy sprzęcie elektronicznym. Przecież kiedyś były czasy na kilka chwil wspólnych przy lekturze. Pędzący coraz szybciej świat sprawia, że przyjemności odchodzą daleko na drugi plan. Co lubią mężczyźni? Kryminały, horrory, komedie, romanse, a także różne poradniki majsterkowicza. Często w kilka chwil można zapoznać się z wieloma nowościami, zdobyć nową wiedzę czy po prostu dowiedzieć się kto tym razem zabił piękną blondynkę. Spróbuj pomóc sobie i swoim najbliższym, by czas wolny spędzić na spacerze lub lekturze, a nie ślęczeniu przed telewizorem.