Sztab Kidawa – Błońska.

Niniejszy artykuł zostanie poświęcony kandydatce na prezydenta Polski, Kidawie – Błońskiej. Kandydatka ta została wystawiona z obozu platformy Obywatelskiej.

 

Do wyborów nie daleko, a już możliwe, że 10 maja zostaną przeprowadzone. Jednak z powodu koronawirus wszystko jest jedna niewiadomą. Walka zacięta, każdy z kandydatów oferuje swoje postulaty, swoje obietnice, które zostaną spełnione po wyborach. liczymy bardzo na wygrana Platformy Obywatelskiej, która rządziła aż 8 lat. To było 8 grubych at dla Polski. Teraz, jak to się mówi przyszło 7 chudych lat. Długi co nie miara, rozdawnictwo, kościół. I stawianie kościołów na każdym kroku. Zakłady pogrzebowe co jedna miejscowość, nagrobki lśnią w słońcu. I dlaczego tak jest?
kandydatka na prezydenta jest świetnie przygotowana. Jeśli wygra to będziemy żyć jak paczki w maśle. A jeśli nie to jesteśmy skazani na długie ciężkie miesiące i małe chude wypłaty, za które należy przeżyć.
Sztab wyborczy Kidawy – Błońskiej dzielnie walczy o każdy głos. A kandydatka na prezydenta zdobywa same punkty, tryska kultura, gracja, i nie zależnością.