Błędne koło 500 plus.

Przedwiośnie tuż tuż. Jednak do szklanych domów to w marzeniach obywateli. Obecnie 500 plus spowodowało błędne koło u społeczeństwa.

 

Błędne myślenie o tym, że muszą głosować na prawicową partię rządzącą. Dzięki temu obywatele dostaną 500 plus na dziecko. Na każde dziecko, bez żadnego kontrolowania. Nie ma żadnych kontroli, co dzieje się z pieniędzmi przeznaczonymi na małe dzieci. Nie wiadomo, gdzie trafiają, a w innych krajach to by było niedopuszczalne.
I nawet ludzie mają klapki na oczach pomimo, że służba zdrowia w opłakanym stanie. Nie ważne, czy szpitale są dobrze wyposażone, i spełniają standardy. Matki śpią na podłodze w szpitalu przy swoich dzieciach. A pare kilometrów za granicą szpitale są specjalnie wyposażone dla matek.
A więc pozostaje zadać pytanie, czy ten kraj wisi na 500 plus? Czyli nic nie pozostaje więcej tylko kraj zamknąć na kłódkę. Walizka i wiśta wio na obczyznę. Za lepszym życiem, lepszymi warunkami życia. A tam szkoła przetrwania, obcy ludzie, zło nie śpi, a diabeł się śmieje.